× خانه پنل کاربری پشتیبانی درباره ما

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ماچا

شرکت راهکارهاي سلامتي نعنا (سهامی خاص) با شناسه ملی 14011829247 در این سند به بیان شرایط و مقررات استفاده از خدمات پلتفرم ماچا (matchadiet.com) می‌پردازد. ماچا یک سامانه ارائه‌دهنده خدمات در حوزه سلامت، سبک زندگی سالم و تناسب اندام با تکیه بر تنظیم برنامه و رژیم غذایی و همچنین ارائه برنامه ورزشی مدون در حوزه بدنسازی و یوگا می‌باشد. ماچا مطابق شرایط و ضوابط ذیل نسبت به ارائه خدمات به کاربران اقدام می‌نماید. ثبت نام کاربران در وبسایت به معنای قبول کلیه مفاد این سند است و از لحظه ثبت نام، این سند به منزله قراردادی الزام‌آور میان کاربر و شرکت خواهد بود. بنابراین ضروری است پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات ماچا، این شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه فرمایید.

ماده یک) اصطلاحات و تعاریف

واژگان و اصطلاحاتی که در شرایط و مقررات حاضر مورد استفاده قرار گرفته‌اند، دارای معانی به شرح ذیل می‌باشند:

ماده دو) نحوه عملکرد ماچا

نحوه استفاده از خدمات ماچا توسط کاربران به شرح زیر است:

ماده سه) شرایط استفاده از خدمات ماچا برای کاربران

ماده چهار) حقوق و تعهدات شرکت

ماده پنج) حل و فصل اختلاف

در صورت بروز هرگونه اختلاف فیمابین شرکت و کاربر، طرفین حتی الامکان موضوع را از طریق مذاکره حل و فصل می‌نمایند. در این خصوص کاربر متعهد به همکاری با شرکت و ارائه اطلاعات لازم و عنداللزوم حضور در جلسات حضوری یا آنلاین می‌باشد. در صورت عدم حصول توافق از این طریق، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مراجع قضایی ذی‌صلاح مراجعه نماید.

ماده شش) مالکیت دارایی‌های فکری

کلیه حقوق مادی و معنوی متصور در خصوص دارایی‌های فکری شامل و نه محدود به علامت تجاری، حق کپی‌رایت محتواهای برنامه‌ رژیم غذایی و یا ورزشی و غیره انحصاراً در مالکیت ماچا بوده و حق انحصاری بهره‌برداری از آن متعلق به ماچا است و استفاده از خدمات ماچا، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای کاربر به وجود نمی‌آورد. هرگونه نقض این مالکیت از قبیل استفاده از علامت، استفاده از نام و عنوان اثر و سایر حقوق، حسب مورد موجب طرح دعوای حقوقی و کیفری خواهد بود.

ماده هفت) حفاظت از حریم خصوصی

سند سیاست حریم خصوصی در این خصوص لازم‌الاجرا بوده و جزء لاینفک این قرارداد است.

ماده هشت) تغییرات سند حاضر